Gizlilik Bildirimi
alembayrak.com tüm ÜYE’lerinin kişisel bilgilerini, güvenlik ve gizlilik prensibi doğrultusunda koruyan çevrimiçi bir alışveriş platformu olmayı hedeflemektedir. ÜYE’nin kimliği, adresi, e-posta adresi, telefon numarası, IP adresi, SİTE’nin hangi bölümlerini ziyaret ettiği, ziyaret tarihi, saati, SİTE’yi ziyaret ederken kullandığı tarayıcı tipi, ekran çözünürlüğü vb. bilgiler kişisel bilgi olarak tanımlanmaktadır.

alembayrak.com Gizlilik Politikası, ÜYE’nin vermiş olduğu bilgilerin kullanılma amacını ve sitenin kullanılma şeklini içermektedir.
 
alembayrak.com , SİTE üzerinden ZİYARETÇİ veya ÜYE tarafından kendisine iletilen kişisel bilgileri işbu “Gizlilik Politikası” ve “Web Sitesi Kullanım Koşulları ve Üyelik Sözleşmesi” hükümleri doğrultusunda kullanabilir, işleyebilir, bir veri tabanı üzerinde tasnif edip muhafaza edebilir. alembayrak.com aynı zamanda; ZİYARETÇİ veya ÜYE’nin kimliğini, adresini, e-posta adresini, telefon numarasını, IP adreslerini, SİTE’nin hangi bölümlerini ziyaret ettiğini, ziyaret tarihlerini ve saatlerini, SİTE’yi ziyaret ederken kullandığı tarayıcı tipini, ekran çözünürlüğünü vb. bilgilerini de istatistiki değerlendirme, kampanyaların duyurusunu yapma ve kişiye yönelik hizmetler sunma gibi amaçlarla kullanabilir.
 
alembayrak.com, ÜYE’nin SİTE’ye hızlı ve kolay erişim sağlaması ve ücretli hizmetlerden yararlanabilmesi için,  bir takım bilgileri ÜYE’nin onayı doğrultusunda ÜYE’ye ait alembayrak.com hesabında saklanmaktadır.Bu bilgiler, ÜYE’nin alacağı hizmetlere daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için sadece ÜYE tarafından verilen erişim izni ile kullanılacaktır.
 
 
ÜYE’nin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece ÜYE’nin kendisi ve alembayrak.com MÜŞTERİ HİZMETLERİ ulaşabilmekte, ancak bu bilgileri sadece ÜYE’nin kendisi değiştirebilmektedir. ÜYE’nin hesabına erişememesi ve bu konuyla ilgili olarak alembayrak.com MÜŞTERİ HİZMETLERİ’ne başvurması durumunda, alembayrak.com MÜŞTERİ HİZMETLERİ, ÜYE’nin kimliğini teyit etmek şartıyla ÜYE’nin bilgilerini değiştirebilir.
 
Ücretli hizmetlerden yararlanırken, ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan finansal bilgiler (kredi kartı üzerindeki isim ve kredi kartı numarası gibi) alembayrak.com tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler aracısız olarak anlaşmalı olunan bankalara aktarılmakta ve söz konusu bankalar tarafından kullanılmaktadır. Bilgilerin aktarımı SSL-Tabanlı 256-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir.
 
alembayrak.com , kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bu bilgilerin tamamının veya herhangi bir kısmının gizliliğinin sağlanmasını, sürdürülmesini, kamu alanına girmemesini veya yetkisiz kullanımını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. alembayrak.com , ÜYE’nin vermiş olduğu bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak, gelişen teknolojiye uygun önlemlerle desteklenmektedir.
 
Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına karşın, alembayrak.com’a ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, alembayrak.com’un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
 
ZİYARETÇİ’ye veya ÜYE’ye ait kişisel bilgiler, kanunla yetkili kılınan mercilerin talepleri hariç olmak üzere, gerçek ve tüzel üçüncü kişilere açıklanmayacaktır. Ancak, alembayrak.com, ÜYE’ye özel fırsatlar ve kampanyalar yaratabilmek adına, özel fırsatlar ve kampanyalardan faydalanmak amacıyla bilgilerinin paylaşılmasına izin veren ÜYE’nin bilgilerini alembayrak.com İŞ ORTAKLARI ile paylaşabilir.
 
alembayrak.com, SİTE dâhilinde başka sitelere link verebilir. alembayrak.com, link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.
 
alembayrak.com, ZİYARETÇİ’nin veya ÜYE’nin, SİTE’yi gizlilik politikasının maddelerine ya da yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse ve yahut  alembayrak.com’a yetkili mercilerden bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, ZİYARETÇİ veya ÜYE ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirme hakkına sahiptir.ZİYARETÇİ veya ÜYE, işbu gizlilik politikasında yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul etmiş sayılacağını ve bu maddelerin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder.
 
alembayrak.com Gizlilik Politikası’na gösterdiğiniz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.